aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Raszów - studnia

Z inicjatywy sołtys, rady sołeckiej i Grupy Wsparcia w Raszowie koło przystanku powstała "Studnia Życzeń". Mieszkańcy przygotowali wierszyk opisujący nową konstrukcję.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 12:00 13 maja do 0:00 14 maja.

Stara Kopalnia Wałbrzych

Nadchodzi wyczekiwana przez miłośników historii i sztuki Noc Muzeów w Starej Kopalni! W najbliższą sobotę (15 maja) będzie można w godzinach wieczornych i nocnych zwiedzać muzeum, uczestniczyć w prelekcjach, grze terenowej oraz oprowadzaniu po wystawie.

fot. LZS Pagaz Krzeszów

Dzisiaj (środa, 12 maja) LKS Pagaz Krzeszów rozegrał mecz w ramach czwartej kolejki piłkarskiej Ligi Młodzika Młodszego.

Kolejka 26 - 15-16 maja

Kolejka 20 - 15-16 maja

Kolejka 20 - 15-16 maja

Kolejka 18 - 15-16 maja

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza w najbliższą sobotę, 15 maja, do udziału w wydarzeniach zorganizowanych w ramach akcji NOC MUZEÓW.

policja

44 – letni mężczyzna, mieszkaniec Lubawki, znajdując się pod wpływem alkoholu przypomniał sobie, że nie lubi swojego sąsiada i przy użyciu noża, którym wymachiwał, krzyczał do swojego 65 – letniego sąsiada, że zabije zarówno jego, jak też i jego synów.

fot. UMWD

W zaprezentowanym przez zarząd województwa projekcie „Koncepcji sieci głównych tras rowerowych województwa dolnośląskiego” znalazło się kilkanaście propozycji ich przebiegów, które będą osią powstającej Cyklostrady Dolnośląskiej. Dokument właśnie trafił do konsultacji społecznych, a swoje opinie można zgłaszać do 10 czerwca.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 13:00 do 23:30 12 maja.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Taki trening nie zdarza się często... wyjątkowe, siatkarskie popołudnie za siatkarzami AMS Mini Volley Kamienne Góra. Dzięki współpracy z klubem Volley Wrocław, udało się zaprosić do Kamiennej Góry zawodniczki: Adriannę Szady, Aleksandrę Gancarz i Agnieszkę Adamek grające w najwyższej klasie rozgrywek TAURON Liga.

policja

Kierowca został zatrzymany przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej do kontroli drogowej w dniu 21 kwietnia br., kiedy to w Marciszowie kierował swoim Oplem Zafirą, mając w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu. Wówczas musiał opuścić swój pojazd, a od policjantów otrzymał wezwanie, na które miał się stawić w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w określonym terminie, by możliwe było przeprowadzenie z nim czynności procesowych w tej sprawie.

policja

Kamiennogórscy policjanci bazując na zebranych materiałach operacyjnych ustalili, iż jeden z mieszkańców gminy Kamienna Góra w nocy z 26 na 27 lutego mógł doprowadzić przemocą swoją kilka lat młodszą koleżankę do poddania się innej czynności seksualnej.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA