aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Planując remont swojego mieszkania wiele osób postanawia uwzględnić dekoracyjne tapety ścienne. Czym warto kierować się podczas jej wyboru?

fot.. wp

Temat nietypowy, bowiem w ostatnich dniach popularny (o ile nie najpopularniejszy) serwis z ogłoszeniami towarzyskimi Roksa.pl , który działał przez ostatnie kilkanaście lat, wydał oświadczenie o zakończeniu, tudzież zawieszeniu swojej działalności. Pytanie, gdzie teraz znajdę ogłoszenia towarzyskie ze swojego miasta? Serwisów, które oferują spotkania z kobietami jest nadal sporo. Popularność zyskują też serwisy, które publikują sex ogłoszenia osób chętnych na spotkania bez zobowiązań, bez sponsoringu. Bo za dobry seks nie zawsze trzeba płacić ?

fot. wp

Posiadanie kilku zobowiązań finansowych w jednym czasie może być niezwykle problematyczne. Z jednej strony dla pożyczkobiorcy mogą mieć kłopoty z terminowym regulowaniem rat, z drugiej zaś zdarza im się zapomnieć o zapłacie na rzecz konkretnego pożyczkodawcy. Z pomocą przychodzi im kredyt konsolidacyjny. Kiedy warto po niego sięgnąć?

Źródło: unsplash.com

Chcesz nauczyć się programować? A może planujesz poszerzyć swoje umiejętności w tym obszarze o kolejny język? Nie musisz iść na studia ani zapisywać się na trwające kilka lat szkolenia. Wszystkiego możesz nauczyć się online. Umożliwią Ci to kursy programowania Future Collars. Sprawdź, który będzie najlepszy dla Ciebie!

Źródło: pixabay.com

Na Twojej liście rzeczy do zrobienia od dawna jest siłownia? Ursynów to dzielnica, w której działa wiele klubów fitness. Nie czekaj więc i zapisz się w końcu na zajęcia! W pierwszej kolejności sprawdź jednak, którą siłownię najlepiej wybrać. Zobacz, co powinna oferować. 

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
zatrudni
KSIĘGOWĄ / KSIĘGOWEGO

fot. wp

Tłuszcze są nieodłącznym elementem naszej diety, jednakże warto wybierać te, które poza wartością kaloryczną, dostarczą nam również nieco zdrowia. Doskonale sprawdzi się w tym oliwa z oliwek, która przez wielu nazywana jest wręcz eliksirem zdrowia. Poniżej poznasz 5 właściwości zdrowotnych, które niesie uwzględnienie jej w diecie.

Masło Sudeckie Ekstra

fot. lh

Są takie zegarki, które ze względu na swoją historię i to, jakie emocje wzbudzają w użytkownikach, stanowią obiekt męskich westchnień. Elektroniczny zegarek G-Shock to przedstawiciel tej kategorii – ma ciekawy design, niezwykle solidną konstrukcję oraz wielką rzeszę fanów. Z czego wynika fenomen tej konstrukcji? Jaki model wybrać? Podpowiadamy!

fot. wp

Długi alimentacyjne mogą powstać zarówno w stosunku do własnych dzieci, jak i do innych osób uprawnionych do alimentacji – np. byłego małżonka czy rodziców. Warto jednak pamiętać, że i one ulegają przedawnieniu. Terminy i warunki przedawnienia są jednak nieco inne niż w przypadku innych wierzytelności. Istotne jest też to, że egzekucja długów alimentacyjnych ma zawsze na celu korzyść osób uprawnionych, a nie obronę praw dłużnika.

REKLAMA