aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dni Kamiennej Góry

Niedzielna Biesiada nad Zalewem ? 5 czerwca od godz. 14.00

   

Gwiazda wieczoru ? zespół Weekend
Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje was swoim głosem. Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski, Bernard Mikulski oraz Karol Skrobański.
Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ w roku 2003 i 2010 oraz Nagrodę Burmistrza Miasta w roku 2012 na Festiwalu disco polo i dance w Ostródzie. Przez okres wielu lat zagrał niezliczoną ilość koncertów, wydał kilka płyt, stworzył kilka bardzo znanych piosenek, z których np. Za Miłość Mą,  Jesteś Zajebista, Playboy, To Karolina? itd? wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki ?Ona Tańczy Dla Mnie? jako jedyny Polski klip znalazł się na liście TOP 100 kanału youtube.
Począwszy od dużych miast, po małe miejscowości jak i gminy Weekend jest znany z bardzo energetycznych koncertów, na których z całą pewnością nie da się nudzić, na których to bardzo dobra muzyka, pozytywna energia i uśmiech na twarzy to motto przewodnie zespołu!!!

 

Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2016 - kliknij tutaj

 

 

 

REKLAMA