aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

pies

Pozwól, że zaprowadzimy Cię do takiego zakamarka świata, w którym panuje wieczny mrok.



Tam nie ma miejsca na czułość, a strach... czujesz jego oddech na swoim karku, gdziekolwiek się nie ruszysz.

Cudowne miejsce? Pomyśl, że On odnalazł je w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Historia tego stworzenia to przeplatane uczucia, zdarzenia, od radości, miłości aż po lęk, chłód i nieodłączny niepokój.

Kiedy Jacek poczuł zapach lasu w domu swojej rodziny, wiedział, że oto nadchodzi najbardziej wyczekiwany moment w całym roku. Jego niezawodny psi węch miał zostać nagrodzony zapachami wybornych potraw, słuch czułymi słowami rodziny, a grzbiet głaskaniem wszystkich przybywających w tym okresie gości.

Stało się jednak coś innego. Zamiast radosnego oczekiwania nastąpił nastrój napięcia i zdenerwowania. Jego mokry nos i merdający ogon zawadzał każdemu... Pewnego dnia wyjechali w podróż, która skończyła się na końcu świata (dla Jacka przynajmniej). Nieświadomy czworonóg nie spodziewał się, że to ostatnia podróż.

Niespodziewanie znalazł się w strasznym miejscu. Przenikał go chłód, strach i lęk – ruch na tej drodze był straszny. Każdy krok mógł być ostatnim.

Nie miał kto go przytulić, nie miał kto go uratować z opresji....Mijały go samochody pełne radości. To pełne rodziny w drodze na świąteczne uroczystości rodzinne. On był sam... Kiedy rozpoczął wędrówkę bezdomnego, napotkał na swojej drodze małego Anioła.

Uratowała go, otrzymał drugą szansę...Jacek cierpiał. Nie mamy wpływu na przeszłość, nie umiemy cofnąć czasu. Zatroszczmy się jednak o przyszłość tego psa. To potrzebująca kontaktu istota. Nie chce drugi raz stracić rodziny, czyli swojego stada ­ tego, co dla psa najcenniejsze.

Kocha spacery, dla swojego opiekuna zawsze będzie wiernym przyjacielem.

Niech mrok jego życia zostanie zastąpiony radością, byśmy już nigdy nie zapuścili się w te najgorsze zakamarki rzeczywistości.

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt: 507 633 470

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA