aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. facebook / Dom Kultury w Lubawce

 pisarzowice zabawa

ŚOK

9 grudnia w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury czeka nas niecodzienny występ, łączący monodram i koncert, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila!

 chelmsko

W kościele p.w. św. Rodziny w Chełmsku Śląskim odbędzie się Koncert Papieski.

koncert Marciszów

W czwartek (11 listopada) w Domu Kultury w Marciszowie odbędzie się koncert muzyki patriotycznej. Wystąpią muzycy Filharmonii Dolnośląskiej.

Maja Gulka

Centrum Biblioteczno- Kulturalne zaprasza 28 października 2021 r. na spotkanie autorskie z Mają Gulka.

Noc Wszystkich Świętych w Krzeszowie

Tegoroczna Noc Wszystkich Świętych na terenie opactwo w Krzeszowie to szereg atrakcji. Kolejna edycja tego wydarzenia obejmować będzie Nocny Koncert Harfowy w wyk. Jadwigi Tomczyńskiej, tematyczną grę terenową dla dzieci i młodzieży, Bal Wszystkich Świętych organizowany specjalnie dla najmłodszych uczestników oraz oczywiście spotkania duchowe.

Jeśli jesteś rolnikiem i zastanawiasz się, jak wykorzystać duże ilości siana zalegającego z koszenia łąk, to zgłoś się na nasze warsztaty

 opactwo.eu

Krzeszowskie opactwo zaprasza do Mauzoleum Piastów Śląskim na Nocny Koncert Harfowy.

fot. projekt Arado

Projekt Arado zachęca do wspólnego oddania hołdu więźniom zamordowanym w filii obozu koncentracyjnego Gross-Rosen działającej podczas II wojny światowej na terenie dzisiejszej Kamiennej Góry.

REKLAMA

ds21