aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. https://www.paulinamoffitt.com

W zbliżającym się tygodniu. z mieszkańcami gminy Lubawka spotka się Paulina Moffitt. Podczas potkań promować będzie książkę "Wszystko czego pragniesz..."

praca Bernadety Nowak

Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold” w Boguszowie-Gorcach zaprasza na wernisaż wystawy artystów dolnośląskiego oddziału Związku Artystów Plastyków. Wśród wystawionych prac będą dzieła artystów z Kamiennej Góry.

zawody feederowe

Zbliżają się "I Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Jeleniej Górze". Organizatorzy postanowili przedłużyć termin zgłoszeń.

Kino za Rogiem - Krzeszów

W piątek i sobotę (16, 17 marca) Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na dodatkowe seanse. Kino działa przy Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie ul. Kalwaria 1, tel.: 75 610 60 15, Bilety 5/8 zł.

Kamienna Góra - Co by tu jeszcze... - premiera zespołu teatralnego MY

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na premierę spektaklu w wykonaniu zespołu teatralnego MY. W tym roku młodzi aktorzy wystąpią w auli Liceum Ogólnokształcącego (Zespołu Szkół Ogólnokształcących, ul. M. Skłodowskiej).

Kolejka 16 - 17-18 marca
Po zimowej przerwie rozgrywki wznawia IV liga piłki nożnej. Na boisko wybiegną m.in. piłkarze Olimpii Kamienna Góra.

Aktualizacja 16:15

siatkowka

Już dzisiaj (czwartek, 15 marca) siatkarze Cystersów Krzeszów podejmować będą Milanos Karpacz. Będzie to pierwszy mecz rundy rewanżowej Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Organizatorzy Jarmarku Staroci w Kamiennej Górze informują, że marcowa edycja imprezy odbędzie się 24 marca (sobota). Jarmark tradycyjnie odbędzie się na kamiennogórskim rynku.

Brave Kids

Organizatorzy zaplanowali spotkanie dla rodzin, które chciałyby gościć dzieci czy ich opiekunów, jak również dla wolontariuszy oraz wszystkich zainteresowanych projektem. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 marca o godz. 17.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze, przy ul. Broniewskiego 65b.

Teatr Draamatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza 16 – 18 marca 2018