aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

smSpółka Mieszkaniowa Spółka z o.o. w Kamiennej Górze
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI

Kamienna GóraXVI Sesja Rady Miasta odbędzie się 25 września 2019 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

Opawa - turniej sołectw

 

 

Lendog V

 

 

KAS

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kamiennej Górze informuje, że w ramach kolejnej edycji Tygodnia Przedsiębiorcy, razem z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Kamiennej Górze, tutejszy Urząd Skarbowy włączył się aktywnie w działania na rzecz lokalnych przedsiębiorców.

Lubawka - zajęcia komputerowe

Rusza nowy cykl zajęć w Domu Kultury w Lubawce. Tym razem są to zajęcia z podstawowej obsługi komputera. Uczestnicy będą mogli nabyć umiejętności korzystania z elementarnych programów, nauczą się wysyłać maile czy też korzystać ze sklepów internetowych.

sanikomW związku z awarią sieci w dniu dzisiejszym (poniedziałek, 16 września) mogą występować przerwy w dostawie wody w Lubawce w okolicy ulic Podgórze i Sudeckiej.

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

sanikomW związku z awarią sieci w dniu dzisiejszym (sobota, 14 września) od godziny 16 mogą występować przerwy w dostawie wody w Błażejowie i Chełmsku Śląskim.

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

sanikomW związku z modernizacją sieci w Paprotkach w dniu dzisiejszym (sobota, 14 września) w godzinach 10:30-12 mogą występować przerwy w dostawie wody w Starej Białce.

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Chełmsko Śląskie - Warsztaty Dawnych Zawodów

W najbliższą niedzielę (15 września) w Chełmsku Śląskim odbędzie się impreza Warsztaty Dawnych Zawodów w ramach projektu Revival.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu