aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Nie ustaje zainteresowanie działkami pod budownictwo jednorodzinne w Kamiennej Górze. Znów udało się bardzo korzystnie sprzedać sześć miejskich parceli przy ulicy Wrzosowej. Wszystkie znalazły nabywców znacznie powyżej ceny wywoławczej.

LubawkaBurmistrz Miasta Lubawka zgodnie z zapisami zawartymi w Rozdz. 1 pkt 5 Załącznika nr 1 do Uchwały Nr VI/244/21 Rady Miejskiej w Lubawce z dnia 25 marca 2021 roku w sprawie przyjęcia zasad udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Lubawka w ramach programu priorytetowego pn. "Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego Etap III" na zadania polegające na zmianie systemu ogrzewania ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie kosztów zrealizowanej wymiany pieców węglowych oraz montażu nowych ekologicznych źródeł ciepła na rok 2021.

fot. UM Kamienna Góra

26 kwietnia zaczniemy przyjmowanie wniosków o przyznanie dotacji na wymianę wysokoemisyjnych źródeł ciepła w domach jednorodzinnych i mieszkaniach w domach wielorodzinnych na terenie Kamiennej Góry. Dokumenty będzie można składać do 30 kwietnia 2021 r.

fot. UM Kamienna Góra

Miejskie fotopułapki zarejestrowały dwóch mieszkańców porzucających lodówkę przy pojemnikach w rejonie ul. Tadeusza Kościuszki w Kamiennej Górze.

fot. UM Kamienna Góra

Wzrastają koszty postępowania windykacyjnego w samorządach. Zmiany są związane z nowelizacją ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, która weszła w życie w lutym tego roku.

fot. UM Kamienna Góra

Rozstrzygnęliśmy konkurs na zadania związane z upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu w Kamiennej Górze. Pieniądze trafią do siedmiu klubów i organizacji.

 samopomoc

Rozpoczęliśmy akcję SAMOPOMOCY SĄSIEDZKIEJ. Jeśli jej potrzebujesz zadzwoń i umów się w wolontariuszem.

Nekrolog - śp. Adolf Czwartyński

Kamienna Góra - mieszkanie - ul. Chopina - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu mieszkalnego nr 8 o powierzchni 21,25 m2, położonego w Kamiennej Górze, ul. F. Chopina 8.

Kamienna Góra - lokal użytkowy - ul. Słowiańska - III przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 74,78 m2, położonego w Kamiennej Górze, ul. Słowiańskiej 5.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA