aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Stefan Zawierucha, wójt gminy Marciszów, dziękuje dyrekcji i gronu pedagogicznemu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marciszowie za dzisiejsze (środa, 14 listopada) spotkanie. Wójt dziękuje za niezwykłe miłe podziękowanie za wiele lat współpracy.

Kamienna GóraBurmistrz Miasta Kamienna Góra informuje, że akcja związana z czipowaniem i jednorazowym szczepieniem przeciw wściekliźnie zwierząt domowych, na podstawie przyjętych zgłoszeń od mieszkańców zostanie przeprowadzona w roku 2019.

Spółka Mieszkaniowa Kamienna GóraSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami poszukuje:

Kierownika Działu Technicznego:

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych z gminnego zasobu nieruchomości:

Kamienna GóraLII Sesja Rady Miasta odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta.

sanikomPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "SANIKOM" sp. z o.o., informuje iż w związku z dniem wolnym przypadającym 12 listopada 2018 /poniedziałek/, odbiór odpadów komunalnych odbędzie się z jednodniowym przesunięciem tj. odpady odbierane w poniedziałek będą odebrane we wtorek, odpady odbierane we wtorek zostaną odebrane w środę, itd.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 06 listopada 2018 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy, najmu oraz użyczenia, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra. Szczegółowe informacje pod nr 75 610 62 78.

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, Urząd Miasta w Kamiennej Górze przedstawia praktyczne informacje dla osób, które decydują się na dotarcie do miejskich cmentarzy samochodami.

Marciszów - Czyste Powietrze

Wójt Gminy Marciszów zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne, organizowane przez Ministerstwo Środowiska, dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na wymianę starych, wysoko - emisyjnych źródeł ciepła i termomodernizację budynków.  Spotkanie odbędzie się 26 października 2018 r. o godz. 18:00 w Domu Kultury w Marciszowie.

S3

Wczoraj w Sadach Dolnych podpisana została umowa na budowę dwóch ostatnich odcinków S3 prowadzących z Bolkowa przez Kamienną Górę do Lubawki. Jest to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat dla naszego regionu. Wszystko wskazuje na to, że wyczekiwana od ćwierć wieku droga w końcu zostanie wybudowana.