aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wybory 2019 euroPKW opublikowała wyniki wyborów na terenie powiatu kamiennogórskiego. Wyniki obejmują wszystkie obwodowe komisje (32).

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI - 5 762 głosów - 42,87%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 5 566 41,41%
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA - 881 6,56%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY - 532 3,96%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 - 502 3,74%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS - 197 1,47%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
OCHOJSKA-OKOŃSKA Janina Maria 3 331
DUDA Jarosław 809
SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena 1 040
BUŁA Andrzej 62
ROKICKA Julia Agata 58
MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna 119
KOZAKIEWICZ Władysław 121
STĘPIEŃ Elżbieta Krystyna 84
PROROK Genowefa Katarzyna 16
MIESZKOWSKI Krzysztof 122

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZALEWSKA Anna Elżbieta 2 310
KEMPA Beata Agnieszka 2 238
KŁOSOWSKI Sławomir 239
KISIELEWICZ Andrzej Marian 125
SZWED Aleksander Jakub 100
ŚLUSARZ Rafał Józef 125
CZOCHARA Katarzyna Beata 89
BACZYŃSKI Jacek Marcin 82
ŻOŁNIERUK Beata Izabela 42
STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka 216

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
ŚMISZEK Krzysztof Jan 457
LUBINIECKA-RÓŻYŁO Katarzyna Elżbieta 111
CHOJNOWSKI Szymon Piotr 78
MIGOCZ Izabela Monika 39
SYSKA Michał Jan 25
LEMPART Marta Mirosława 41
PILC Jarosław Stanisław 8
ODROWSKA Katarzyna 42
ZATKA Natalia Iwona 39
KOTARBA Mariusz 41

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
IWASZKIEWICZ Robert Jarosław 119
ŻUREK Piotr Grzegorz 28
POPLICHA Dagmara Ewa 14
SZKARUPSKI Daniel 14
CZERNIAK Hubert Stanisław129
GIELERT Katarzyna Zofia 6
JARMUŁOWICZ Lidia Maria 6
BIELECKA Halszka Beata 11
DASZYŃSKA-HERCUŃ Anna Maria 5
KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard 200

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
ŚCIGAJ Agnieszka 255
GRABOWSKI Paweł 67
MAZUR Aneta 62
KUBALA Marek Zdzisław 22
LICZNAR Katarzyna Anna 9
CHARYTONIUK Gracjan 7
OLSZEWSKA Małgorzata 22
JAGIEŁŁO Wojciech Jan 17
ZYCH Anna 27
KRÓLAK Marcin Stanisław 14

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
ZAWISZA Marcelina Monika 77
PRZYSTAJKO Jerzy 28
PIWCEWICZ Jolanta Anna 15
BROWARNY Wojciech Jan 19
JAROŃSKA Kamila Maria 8
MAKÓWKA Jacek Edward 3
STABROWSKA Anna Ewa 11
DROST Andrzej Oswald 7
BURAKOWSKA Krystyna Anna 6
CHUDY Filip 23

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez