aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wybory 2018Publikujemy listy kandydatów na radnych w Kamiennej Górze. Dane z godz. 14:00, 19.09.2018.

Aktualizacja 20.09.2018, godzina 21:09.
dodaliśmy brakująych kandydatów z KW PiS i KW PSL

 

Okręg 1 - ulice: Cisowa, Lubawska, Ludwika Waryńskiego, Modrzewiowa, Parkowa, Świerkowa, Ziemska
CHĘĆ Józef - KWW Razem KG
POLEWSKI Arkadiusz - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
JAŚIŃSKI Andrzej Edwin - KW Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog"
SEWERYNIAK Elżbieta Angelika - KW Prawo i Sprawiedliwość
BAĆKO Tomasz Marcin - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
MACAL Grzegorz Przemysław - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA

Okręg nr 2 - ulice: Michała Drzymały, Mostowa, Sportowa, Stanisława Staszica, Wiejska
KOŻUCH Katarzyna Magdalena - KWW Porozumienie Wyborcze
KOMOROWSKA Regina - KWW Razem KG
GĄDEK Rajmund Władysław - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
ZIĘBA Elżbieta - KW Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog"
NAGÓRNY Zbigniew - KW Prawo i Sprawiedliwość
ŁABUDA Violetta Leokadia - KW PSL

Okręg nr 3 - ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Browarowa, Krótka, Łużycka, Młyńska, Muzealna, Plac Browarowy, Plac Wolności, Rybna, Słowiańska, Spacerowa, Stefana Okrzei, Żytnia
GRZYB Andrzej Wiesław - KWW Porozumienie Wyborcze
BIAŁECKI Marek Leszek - KWW Marka Białeckiego
BUDAJ Irena - KWW Razem KG
HNISDIŁÓW Sławomir Adolf - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
CHOJNOWSKI Wojciech Wiesław - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
KURZEJA Grzegorz Maciej - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
WOŁYNIEC Zdzisław Jan - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA
BOCHENEK Elżbieta - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 4 - ulice: Jesionowa, Katowicka, Legnicka, Mała, Napoleońska, Na Wzgórzu, Osiedle Antonówka, Polna, Ptasia, Zamkowa
NOWICKI Dariusz Janusz - KWW Porozumienie Wyborcze
WALUS Danuta - KWW Razem KG
SOBIECHOWSKI Wiesław - KW Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog"
BANASZKIEWICZ Dawid - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
SKRZYPIEC Wiesław - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
KOŚCIAK Maria - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 5 - ulice: Henryka Sienkiewicza, Papieża Jana Pawła II, Piotra Ściegiennego, Władysława Broniewskiego
CIEŚLA Małgorzata Urszula - KWW Porozumienie Wyborcze
MOLENDA Piotr Andrzej - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
MAJAK Violetta Iwona - KW Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog"
MARTYNIAK Zbigniew - KW Prawo i Sprawiedliwość
ZIEMIAŃSKA Bożena Mieczysława - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA

Okręg nr 6 - ulice: Bohaterów Getta, Fabryczna, Lipowa, Szpitalna
BLADYCZ Robert Janusz - KWW Porozumienie Wyborcze
KRZYSTEK Rafał Jan - KWW Marka Białeckiego
KURNYTA Danuta - KWW Razem KG
MACHAJ-KLICH Magdalena - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
OSMOLAK Jarosław Daniel - KW Prawo i Sprawiedliwość
ZIELIŃSKI Artur Waldemar - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
SZWABOWSKA Marzanna Grażyna - KW PSL

Okręg nr 7 - ulice: Fryderyka Chopina, Jedwabna, Jeleniogórska 1 - 30A, Józefa Lompy, Szkolna, Towarowa
WINIARSKA-WERBEL Katarzyna Marzena - KWW Porozumienie Wyborcze
PLATA Irena Stanisława - KWW Razem KG
NACKOWSKA Monika - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
ŁOBOS Mariusz Dariusz - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
CHODASEWICZ Janusz Witold - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA
PISKORSKI Arkadiusz Norbert - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
MYSZKOWSKA-WOLAK Monika Patrycja - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 8 - ulice: Adama Asnyka, Jeleniogórska 31 - 65, Magazynowa, Nadrzeczna, Przemysłowa, Zielona
RYDZ Remigiusz Piotr - KWW Porozumienie Wyborcze
MIGDALSKI Ryszard - KWW Razem KG
JAROSZ Janusz Tadeusz - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
FILIP Irena Regina - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 9 - ulice: Aleja Wojska Polskiego, Karola Miarki, Łączna, Ogrodowa, Plac Grunwaldzki, Plac Kościelny, Przelot, Słoneczna, Stara, Stefana Żeromskiego, Wąska
SKONECZNY Marta Ewa - KWW Porozumienie Wyborcze
KOJTA Tadeusz Mateusz - KWW Marka Białeckiego
MALICH Marek Krzysztof - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
MURAWSKI Bogdan - KW Prawo i Sprawiedliwość
GUZIEWICZ Andrzej - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
SZYMANIAK Jacek Adam - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
WOJCIUL Piotr Paweł - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA

Okręg nr 10 - ulice: Leśna, Licealna, Tadeusza Kościuszki
JACIUK Mariola - KWW Porozumienie Wyborcze
BASTA Jerzy Jan- KWW Razem KG
NOWAK Ewa Elżbieta - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
NOWAKOWSKA Bernadeta Jolanta - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
BUKOWSKA Grażyna - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA
WOJTKIEWICZ Grzegorz Rafał - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 11 - ulice: Jana Kilińskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Piastowska, Romualda Traugutta
GOZDUR Monika Roksana - KWW Porozumienie Wyborcze
MACIAŚ Jan Stanisław - KWW Razem KG
ZEGAN Marian Julian - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
BRUŹDZIAK Jacek Tomasz - KW Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog"
PIETRZAK Mariusz Paweł - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
DRZEWIECKI Łukasz Wojciech - KW Prawo i Sprawiedliwość
ANUSZKIEWICZ Katarzyna - KW PSL

Okręg nr 12 - ulica: Cicha, Juliusza Słowackiego
DROŻDŻOWSKA Bożena Barbara - KWW Porozumienie Wyborcze
OSTROWSKI Ryszard Julian - KWW Razem KG
SZCZERBATY Iwona Beata - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
ROZMYSŁ Leokadia Bernardeta - KW Prawo i Sprawiedliwość
MANN Natalia Zofia - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
LIS Wiesław Michał - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA

Okręg nr 13 - ulice: Azaliowa, Cegielniana, gen. Józefa Hallera, Jasna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Nowa, Różana, Śląska, Tulipanowa, Wrzosowa, Wysoka
WĄGROWSKI Bogdan - KWW Razem KG
KACZMARCZYK Anna Barbara - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
SAJÓR Marcin Jarosław - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
KUŚ Jan Mikołaj - KW Prawo i Sprawiedliwość
WASILEWSKI Andrzej Stanisław - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA

Okręg nr 14 - ulice: Księcia Bolka I, Tkaczy Śląskich
JAKOBSCHY Irena Stefania - KWW Porozumienie Wyborcze
SŁAWIŃSKI Sławomir - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
RÓG Celina Maria - KW Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog"
WASIK Przemysław Jan - KW Prawo i Sprawiedliwość
SZWABOWSKI Władysław Jan - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
CHODASEWICZ Małgorzata Celina- KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA

Okręg nr 15 - ulice: Janusza Korczaka, Konwaliowa, Krzeszowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwiatowa, Storczykowa, Wałbrzyska
PORĘBA Seweryn Jan - KWW Porozumienie Wyborcze
RÓŻAŃSKI Henryk - KWW Razem KG
KORNIAK Krystyna Apolonia - KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
KOPACZEWSKA Joanna Maria - KW Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog"
SŁAWIŃSKI Łukasz - KW Prawo i Sprawiedliwość
SZWABOWSKA Magda - KWW Artura Zielińskiego Bezpartyjni
KOZŁOWSKI Jerzy Jan - KWW Janusza Chodasewicza Lepsze miasto i powiat DKA

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez