aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra, choinka, fot. użyczone

Na kamiennogórskim rynku trwa montaż świątecznych ozdób.

Pisarzowice

Nie do każdego zdarzenie na drodze trzeba wzywać policję. Nawet groźnie wyglądające kolizje, jeśli nie ma rannych, mogą zakończyć się bez angażowania stróżów prawa.

ścieżka rowerowa

Jeden z internautów ostrzega, n aścieżce rowerowej między Czadrowem a ul. Lubawską w Kamiennej Górze leży dużo liści. Wilgotne liście są bardzo śliskie. Trzeba zachowaź ostrżność.

smieci

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane wczoraj przy ul. Lubawskiej. Na zdjęciu widać wypełniony kubeł na odpady. Kolejne śmieci ustawiona są wokół pojemnika.

 

 klucze

Znalazłem dzisiaj klucze. Zdjęcie w załączniku. Numer telefonu do kontaktu: 693 656 747.

policjant

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane dzisiaj rano przed biedronką w Kamiennej Górze.

Aktualizacja 23.10.2020.

Kamienna Góra - Góra Parkowa

Jedna z internautek informuje o przewróconym drzewie na Górze Parkowej w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - osiedla Zadrna

Jak informuje jeden z mieszkańców osiedla Zadrna w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki), od prawie dwóch tygodni nie ma kto posprzątać pozostałości po spalonym pojemniku na odpady.

ścieżka rowerowa

Jeden z internautów przysłał nam zdjęcia wykonane przy ścieżce rowerowej Kamienna Góra - Krzeszów. Zdjęcia wykonane zostały na granicy gmin.

Kamienna Góra - rondo

W nocy z czwartku na piątek (1/2 października) na rondzie w ciągu ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze szalał kierowca auta osobowego. Jego "wyczyny" nagrał jeden z mieszkańców.

REKLAMA