aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - ul. Lompy

Otrzymaliśmy kolejną informację o zły stanie zieleni na terenie Kamiennej Góry. - Tak wygląda chodnik na ulicy Lompy, zaraz przy wyjściu ze szkoły. Nie przejdzie nawet jedna osoba, a co dopiero matki z wózkiem. - pisze autor zdjęcia.

Kamienna Góra - ul. Spacerowa

Kolejny internauta zgłasza problem ze śmieciami i wysoką trawą na terenie Kamiennej Góry. Tym razem zdjęcia wykonane zostały przy ul. Spacerowej.

 lubawka dk5

Jeden z internautów informuje o ograniczonej widoczności na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Dworcowej (droga krajowa nr 5) w Lubawce.

Kamienna Góra - dworzec

Jeden z internautów zwrócił uwagę na brak ławek na peronie kamiennogórskiego dworca kolejowego.

Lubawka, kolizja

Jak informują internauci, w Lubawce na ul. Kamiennogórskiej przy stacji paliw doszło do kolizji.

Paprotki

Użytkownicy ścieżki wokół zalewu Bukówka apelują o poprawienie okolic tej trasy. Zapomniane zwały ziemi przyczyniły się do zalania budowanej trasy.

Kamienna Góra - ul. Bohaterów Getta

Wczoraj pisaliśmy o latarni zniszczonej przez młodego kierowcę, dzisiaj internauta informuje o zniszczonym znaku drogowym.

Kamienna Góra - ul. Cegielniana

Jeden z internautów wskazuje na problem, pojawił się na ul. Cegielnianej w Kamiennej Górze po wykonaniu nowej nawierzchni.

Marciszów

Kilka razy pisaliśmy o górach śmieci rosnących przy koszach na terenie Kamiennej Góry. Tym razem internauta pokazuje podobną sytuację na terenie Marciszowa.

Kamienna Góra - lampy

Jak informują internauci w niedzielę (21 czerwca) przez cały dzień świecą latarnie uliczne w rejonie ulicy Piastowskiej, Cichej, Skłodowskiej i Kościuszki.

REKLAMA