aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Krzeszów - unihokej - zawody powiatowe

W piątek i poniedziałek (6 i 9 października) w Krzeszowie rozegrane zostały powiatowe zawody w unihokeju szkół gimnazjalnych.

 

W piątek rywalizowały dziewczęta.

Wyniki:

Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra – Gimnazjum Pisarzowice 2:2
Gimnazjum Krzeszów – SP Lubawka (klasa VII) 0:0
SP Lubawka (klasa VII) - Gimnazjum Pisarzowice 3:1
Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra – Gimnazjum Krzeszów 0:3
Gimnazjum Pisarzowice – Gimnazjum Krzeszów 0:6
Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra – SP Lubawka (klasa VII) 2:0

Kolejność końcowa:
1. Gimnazjum Krzeszów
2. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Lubawka (klasa VII)
4. Gimnazjum Pisarzowice

Do kolejnego etapu rozgrywek awansowały dwie pierwsze drużyny, czyli Gimnazjum Krzeszów i Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra.

Skład Gimnazjum Krzeszów: Paulina Czekirda, Gamoń Emilia, Homoncik Agata, Kamińska Alicja, Kuczyńska Kinga, Matusik Natalia, Migacz Julia, Paluch Kamila, Ruman Julia, Stanek Kinga, Stefańska Wiktoria, Surma Anna, opiekun – Paweł Szwaja.

Krzeszów - unihokej - zawody powiatowe

W poniedziałek walczyli chłopcy.

Wyniki:
ZS Gim nr. 1 Kam. Góra – Pisarzowice 3:1
Gim Krzeszów – Gim Lubawka 4:1
Gim Krzeszów - Gim Pisarzowice 3:0
ZS Gim nr. 1 Kam. Góra – Gim Lubawka 3:0
Gim Pisarzowice – Gim Lubawka 3:2
ZS Gim nr. 1 Kam. Góra – Gim Krzeszów 2:0

Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
2. Gimnazjum Krzeszów
3. Gimnazjum Pisarzowice
4. Gimnazjum Lubawka
 
Do kolejnego etapu rozgrywek awansował Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra, Gimnazjum Krzeszów oraz gospodarz Gimnazjum Pisarzowice

Skład:
Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra: Cukier Tomasz, Greniu Dawid, Groński Maciej, Kmiecik Jakub, Marmuszewski Oliwier, Migacz Karol, Mirga Kamil, Sawicki Wojciech, Tobiasz Kacper, Zieleń Dariusz

Add comment

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Security code
Refresh