aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W kończącym się tygodniu w Białce Tatrzańskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich.

Dzisiaj (sobota, 17 marca) w Jakuszycach odbył się przedostatni bieg zaliczany do cyklu Bieg na Igrzyska. Zawodnicy rywalizowali stylem klasycznym ze startu wspólnego.

Lubawka - halowy turniej piłki nożnej

Dzisiaj (sobota, 17 marca) w Lubawce odbył się halowy turniej piłki nożnej.

Piłkarki Dragona Miszkowice uczestniczyły w V Wiosennym Turnieju w Piłce Nożnej Kobiet o puchar Szefa Banderozy w Głuchołazach.

Młodzieżowa Liga Piłki Siatkowej

Dzisiaj (piątek, 16 marca) rozegrany został trzeci turniej Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkowej. Liga podzielona jest na dwie grupy: jeleniogórską i marciszowską.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 15 marca) rozegrane został powiatowe zawody siatkarskich „czwórek” w kategorii chłopców i dziewcząt.

fot. MOS Kamienna Góra

Wczoraj (wtorek, 13 marca) w Pisarzowicach rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

zawody pływackie - DPS Szarocin

Dzisiaj (środa, 14 marca) na basenie w Kamiennej Górze odbyły się zawody pływackie podopiecznych Domu Opieki Społecznej z Szarocina.

Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 13 marca) w Smolniku rozegrano finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich trójek dziewcząt ze szkół podstawowych.

fot. MOS Kamienna Góra

Wczoraj (poniedziałek, 12 marca) w Pisarzowicach rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt, Igrzyska Młodzieży Szkolnej.