aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Lubawka ratusz

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury nie będzie w tym roku organizował Święta Lubawki. Ma się tym zająć firma, która wyłoniona zostanie w przetargu. Dzięki temu impreza ma mniej kosztować.

 

Święto Miasta Lubawka ma się odbyć 18 i 19 lipca na rynku. MGOK szuka firmy, która zajmie się kompleksową organizacją imprezy.

MGOK wstępnie określił gwiazdy, które mają wystąpić w Lubawce. W niedzielę ma to być ktoś z grupy: Natalia Nykiel, Roksana Węgiel, Lanberry, Ania Dąbrowska, Grzegorz Hyży, natomiast w sobotę zaproponowany ma być wykonawca z listy: Piersi, Tede, Mario Bischin, Danzel, Mirami, Daj to Głośniej, After Party, Power Play. Firma, która wygra przetarg może również wskazać innego artystę o podobnej wartości artystycznej i popularności. Dodatkowo firma ma zapewnić support w sobotę i niedzielę, ma to być zespół muzyki disco-polo/dance. W sobotę po gwieździe zabawę taneczną ma prowadzić DJ.

Po stronie wykonawcy będzie leżeć zapewnienie ochrony, garderób, nagłośnienia, oświetlenia, sceny (samą scenę zapewnia MGOK), energii elektrycznej, zaplecza medycznego i sanitarnego. Wykonawca zarabiać będzie na organizacji wesołego miasteczka i gastronomii.

MGOK ma zapewnić wykonawców występujących codziennie do godziny 18:00 oraz konferansjera.

O wyborze oferty ma decydować cena (70) oraz ocena zaproponowanych artystów (30) dokonana przez komisję artystyczną (Sławomir Sławiński – dyrektor MGOK, Rafał Czura – instruktor ds. promocji MGOK, Paula Maciołek - instruktor ds. promocji MGOK).

Oferty można składać do 5 marca.

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA