aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Chełmsko Śląskie

Przedszkole działające w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim zakończyło gruntowny remont łazienek i sanitariatów dla dwóch grup przedszkolnych – Elfów i Smerfów. Obecne pomieszczenia lśnią nowością i współczesnym wzornictwem. Część materiałów budowlanych zostało pozyskanych od sponsorów i darczyńców.

 

Równocześnie na placu zabaw przedszkola został zamontowany nowy zestaw urządzeń zabawowych, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Solidna i bezpieczna konstrukcja placu zabaw będzie służyła przedszkolakom przez wiele lat. W niedalekiej przyszłości zgodnie z dokumentacją, planowana jest rozbudowa terenu placu zabaw.

Chełmsko Śląskie

Obydwa zadania zostały zrealizowane dzięki zaangażowaniu pracowników szkoły i rodziców. Źródłami finansowania był budżet szkoły i gminy. Cześć środków udało się pozyskać z funduszu sołeckiego oraz dzięki dużemu zaangażowaniu i wsparciu Rady Rodziców Przedszkola w Chełmsku Śląskim. Rodzice i nauczycielki przedszkola kilkakrotnie organizowali kiermasze i działania charytatywne pozyskując pieniądze, które przeznaczyli na potrzeby remontu łazienek i budowy placu zabaw. Swój wkład finansowy wnieśli również sportowcy z Chełmska Śląskiego, którzy przy okazji treningów prowadzili zbiórkę pieniędzy.

Społeczność szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom i podmiotom wspierającym działania chełmskiej placówki.

Chełmsko Śląskie 

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA