aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy kryminalni zatrzymali 22 - letniego mieszkańca gminy, który miał w połowie października dokonać kradzieży BMW. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci udowodnili mu ponadto kilka innych czynów. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

20 października 2020 roku kryminalni z Komendy Policji w Kamiennej Górze, w wyniku wcześniejszych ustaleń pozaprocesowych i bardzo dobrej współpracy międzynarodowej z policjantami z Czech zatrzymali 22 - letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, który w połowie października miał dokonać kradzieży samochodu BMW o wartości 6 tys. zł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W toku dalszych czynności procesowych, policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego, udowodnili 22 - latkowi jeszcze 8 innych czynów.

Mężczyzna przyznał się do wszystkich 9 postawionych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia. Prokurator rejonowy w Kamiennej Górze zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego w wysokości 3 tys. zł. Mężczyźnie grozi na chwilę obecną do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Paulina Basta
KPP Kamienna Góra

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA