Print
fot. https://www.extrastolowki.pl/

Ewa Szczerba, nauczycielka chemii w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, wygrała dla swojej placówki 20 tys. zł na remont i aranżację szkolnej stołówki.

 

Nauczycielka zgłosiła szkołę do konkursu "Extra szkolna stołówka z Delmą Extra” ogłoszonego przez producenta Delmy. Trzy główne nagrody to dotacje po 20 tys. zł na remonty i aranżacje szkolnych stołówek. Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie Jakim śniadaniem lubisz rozpocząć poranek? Nadesłane prace oceniały komisja - Komisja oceniać będzie Prace Konkursowe biorąc pod uwagę przede wszystkim oryginalność, kreatywność i pomysłowość nadesłanych Prac Konkursowych, a także ich potencjał i zgodność ze światem marki Delma oraz zgodność z obowiązującymi zasadami poprawności językowej oraz związek z tematyką Zadania Konkursowego - czytamy w regulaminie.

Ewa Szczerba znana jest z wyszukiwania i wygrywania konkursów. Pisaliśmy m.in. o konkursie na relację z wizyty w Zagrodzie Edukacyjnej (Gimnazjum nr 1) oraz Projekcie z klasą (SP 1).