aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Świdnik

Dzisiaj (niedziela, 22 października) na drodze Kaczorów - Marciszów doszło do zdarzenia, w którym poszkodowana została 21-letnia kobieta.

Pisarzowice - ćwiczenia straży pożarnej

Zakończyły się manewry strażackie, które od wczoraj (sobota, 21 października) odbywały się w Pisarzowicach. Ostatnim zadaniem była wspólna akcja ratownicza prowadzona przez wszystkie jednostki.

Kamienna Góra - ul. M. Skłodowskiej

Uwaga kierowcy, przypominamy, że na ul. M. Skłodowskiej w Kamiennej Górze zmieniona została organizacja ruchu. Zmieniła się m.in. strona, na której obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

Pisarzowice - ćwiczenia straży pożarnej

W Pisarzowicach trwają dwudniowe manewry ratownicze. W ćwiczeniach uczestniczą jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Kamienna Góra.

Kamienna Góra - ul. M. Skłodowskiej

Na ulicy M. Skłodowskiej w Kamiennej Górze zamontowane zostały trzy progi zwalniające. Ograniczenie prędkości obowiązuje na znacznej części tej trasy.

Lubawka - pasowanie pierwszoklasistów

Pierwszoklasiści z Lubawki zostali dzisiaj (czwartek, 19 października) przyjęci do grona uczniów miejscowej Szkoły Podstawowej.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 21:00 dnia 19.10.2017 do godz. 10:00 dnia 20.10.2017.

Lubawka

Przy rzeźbie św. Floriana, na początku kalwarii na Świętej Górze w Lubawce, rozbudowane zostało miejsce do odpoczynku.

ZSS Kamienna Góra

Wczoraj (środa, 18 października) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odwiedzili Szkółkę Leśną w Krzeszowie. Zostali przywitani przez leśników Bartka Dymek oraz Dorotę Stodolak.

Kamienna Góra - Zespół Szkół Ogólnokształcących - otrzęsiny

Na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się dzisiaj (środa, 18 października) otrzęsiny pierwszoklasistów z liceum ogólnokształcącego.