aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. strazpisarzowice.pl

W nocy z wtorku na środę (20/21 marca) strażacy gasili samochód płonący na jedne z posesji w Pisarzowicach.

Kamienna Góra - Gimnazjum nr 2 - Gim Chef

Uczniowie Gimnazjum nr 2 (część Zespołu Szkół Ogólnokształcących) w Kamiennej Górze wzięli dzisiaj (środa, 21 marca) udział w kulinarnym przywitaniu wiosny.

Gimnazjum Pisarzowice w Krzeszowie

TRInO (Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację) - to imprezy, których głównym celem jest turystyczne i rekreacyjne spędzanie czasu na poznawaniu w interesujący sposób walorów turystyczno-krajoznawczych różnych miejscowości i miejsc.

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 1 - kulinarny turniej

Po raz pierwszy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze przyłączyli się do akcji Żyj smacznie i zdrowo. W program zaangażowała się klasa VIa pod opieką Marty Malich, która zorganizowała dzisiaj (środa, 21 marca) szkolnego Master Chefa.

Kamienna Góra - pikieta przeciw aborcji

Na Rondzie Niepodległości w Kamiennej Górze odbyła się dzisiaj (środa, 21 marca) pikieta przeciwników aborcji.

Kamienna Góra - sesja rady miejskiej

Wprowadzone dzisiaj (środa, 21 marca) zmiany w budżecie Kamiennej Góry oznaczają przesunięcie remontu łącznika ul. ks. Bolka I i ul. Wałbrzyskiej. Wyremontowane zostanie za to targowisko.

Kamienna Góra - Przedszkole nr 2

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze musiały wykazać się dzisiaj (środa, 21 marca) sporą odwagą. Ich zaangażowanie przyciągnęło do placówki Wiosnę.

Kamienna Góra - Rondo Niepodległości

W programie dzisiejsze (środa, 21 marca) sesji kamiennogórskiej rady znalazła się uchwała dotycząca nadania nazwy dla ronda na skrzyżowaniu ulic Papieża Jana Pawła II i Ściegiennego.

Kamienna Góra - sesja rady miejskiej

Miasto Kamienna Góra dofinansuje zakup sprzętu medycznego przez szpital w Kamiennej Górze. Decyzja w tej sprawie zapadła podczas dzisiejszej (środa, 21 marca) sesji.

Kamienna Góra - sesja rady miejskiej

Radni Kamiennej Góry rozważali dzisiaj (środa, 21 marca) przyznanie 99% bonifikaty przy sprzedaży działki dla parafii pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej.