aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kolejka 11 - 21-22 października

Kolejka 11 - 21-22 października

Kolejka 9 - 21-22 października

Kolejka 9 - 21-22 października

Szarocin

Świetlicę w Szarocinie wypełnili dzisiaj (niedziela, 22 października) miłośnicy bajek.

Świdnik

Dzisiaj (niedziela, 22 października) na drodze Kaczorów - Marciszów doszło do zdarzenia, w którym poszkodowana została 21-letnia kobieta.

Pisarzowice - ćwiczenia straży pożarnej

Zakończyły się manewry strażackie, które od wczoraj (sobota, 21 października) odbywały się w Pisarzowicach. Ostatnim zadaniem była wspólna akcja ratownicza prowadzona przez wszystkie jednostki.

fot. via AMS Mini Volley

Wczoraj (sobota, 22 października) w hali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich odbył się turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w ramach Programu Upowszechniania Piłki Siatkowej. W turnieju udział wzięło ok. 200 dziewczynek z Dolnego Śląska. Wśród nich były drużyny reprezentujące AMS „Mini Volley” z Kamiennej Góry.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa - Karkonosze w obrazach Friedricha Iwana

Ponad 300 prac Friedricha Iwana oglądać można od dzisiaj (sobota, 21 października) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. To największa wystawa tego artysty w historii.

Kamienna Góra - ul. M. Skłodowskiej

Uwaga kierowcy, przypominamy, że na ul. M. Skłodowskiej w Kamiennej Górze zmieniona została organizacja ruchu. Zmieniła się m.in. strona, na której obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

Pisarzowice - ćwiczenia straży pożarnej

W Pisarzowicach trwają dwudniowe manewry ratownicze. W ćwiczeniach uczestniczą jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Kamienna Góra.

Orzeł Lubawka : Gwarek Wałbrzych

Po sześciu kolejkach trampkarze Orła Lubawka są liderem rozgrywek. Dzisiaj (sobota, 21 października) podejmowali Gwarka Wałbrzych.

Marciszów - z podwórka na stadion

W środę (18 października) w Marciszowie rozegrane zostały eliminacje turnieju piłkarskiego o puchar tymbarku "Z podwórka na stadion". W zawodach wzięły udział drużyny z kategorii: U-10 (1-3 klasa szkoły podstawowej) i U-12 (IV - V klasa).

Kamienna Góra - ul. M. Skłodowskiej

Na ulicy M. Skłodowskiej w Kamiennej Górze zamontowane zostały trzy progi zwalniające. Ograniczenie prędkości obowiązuje na znacznej części tej trasy.

Kamienna Góra - projekt Arado

Czy jesteś na tyle odważny, by zmierzyć się sam na sam z tajemnicą, którą kryje SEKTOR 161B? Przyjdź i stań twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami.