aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Olimpia Kamienna Góra : Włókniarz Leśna

Dzisiejszym (sobota, 17 listopada) meczem z Włókniarzem Leśna rundę jesienną klasy okręgowej zakończyła Olimpia Kamienna Góra.

Jak informuje Straż Graniczna od 22 listopada do 16 grudnia zostanie tymczasowo przywrócona kontrola graniczna. Granicę będzie można przekraczać tylko w wyznaczonych miejscach. Kontrole prowadzone będą wyrywkowo, przez patrole Straży Granicznej.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Zbliża się Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza grupy przedszkolne na wyjątkowe zajęcia plastyczne.

fot. policja Kamienna Góra

Pięciu mieszkańców Lubawki zatrzymanych zostało w związku z rozbojem dokonanym na Ukraińcu. Zatrzymani odpowiadać będą przed sądem.

Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 16 listopada) kończy się kadencja radnych, wójtów i burmistrzów. Nie kończą się jednak, rozpoczęte w tej kadencji inwestycje.

opactwo - Krzeszów - Nocne zwiedzanie

Zwiedzanie opactwa po zmroku jest bez wątpienia nietypowym przeżyciem. Wąskie schodowe klatki, trzeszczące ciemne strychy, klasztorne podziemia. Zwiedzanie najciekawszych i najbardziej tajemniczych miejsc w połączeniu z towarzyszącym artystycznym spektaklem stanowi wielką gratkę dla poszukiwaczy przygód. Kolejna okazja do takich przeżyć już w ostatni weekend listopada.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu "Mamo, tato - teatr przyjechał!".

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2 - Znów jesteśmy wolni

Dzisiaj (czwartek, 15 listopada) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się wieczór wspomnień "Znów jesteśmy wolni...". Spotkanie zorganizowane zostało w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Kamienna Góra - Przedszkole nr 2 - Kangurki

Dzisiaj (czwartek, 15 listopada) w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze odbyło się pasowanie najmłodszych dzieci na przedszkolaków.

Kamienna Góra - Wodne Zmagania

Dzisiaj (czwartek, 15 listopada) na kamiennogórskim basenie odbyły się VI Otwarte Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych "Wodne Zmagania".

Wczoraj (środa, 14 listopada), podczas prac remontowych prowadzonych wokół kościoła p.w. św. Piotra i św. Pawła w Kamiennej Górze, znaleziono kości.

Jeden z internautów poinformował, że wczoraj (środa, 14 listopada) między Krzeszowem a Przedwojowem widział pięć wilków.

policja

Wczoraj (środa, 14 listopada) na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów.

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza od 16 do 19 listopada 2018

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim