aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - Dzień Dziecka

Centrum Kultury i Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zapraszają na działania z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się 3 czerwca (poniedziałek).

Kamienna Góra - ul. Towarowa

Jak informują internauci, dzisiaj (poniedziałek, 27 maja) układany jest asfalt na ul. Towarowej w Kamiennej Górze.

OSP Krzeszów

Wczoraj (niedziela, 26 maja) we Wrocławiu odbył się Sky Tower Run. Uczestnicy mieli do 1142 stopnie schodów. Wśród zawodników byli druhowie z OSP Krzeszów, którzy w pełnym umundurowaniu, z aparatem powietrznym na plecach zmierzyli się z tym wyzwaniem.

Szkła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

W dniach 23-26 maja w Głuchołazach odbywał się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej w kategorii czwórek dziewcząt i chłopców. Wśród najlepszych szkół z całego kraju wystąpiła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.

zusJeśli chcesz iść na emeryturę to nie rób tego w czerwcu, bo naliczona emerytura może być sporo niższa. Czerwiec to najmniej korzystny miesiąc dla przyszłych emerytów. Wszystko z powodu waloryzacji składek i kapitału początkowego.

Kolejka 25 - 25-26 maja

Chełmsko Śląskie - III Festyn Parafialny

W Chełmsku Śląskim odbył się dzisiaj (26 maja) III Festyn Parafialny. W tym roku poza tradycyjnym zbieraniem pieniędzy na potrzeby kościoła świętowano również trzydziestolecie powołań kapłańskich ks. proboszcza Stanisława Kowalskiego.

Kolejka 23 - 25-26 maja

Kolejka 19 - 25-26 maja

Orzeł Lubawka : Victoria Świebodzice

Piłkarze Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (niedziela, 26 maja) Victorię Świebodzice. Sporo pracy miał bramkarz gospodarzy Grzegorz Gruszka.

Klubowe Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Gruntowym (Feeder)

W Szczecinie zakończyły się Klubowe Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Gruntowym (Feeder). W wędkarskich zmaganiach uczestniczyła drużyna złożona z wędkarzy z powiatu kamiennogórskiego.

Kamienna Góra - ul. Jeleniogórska

Dzisiaj (niedziela, 26 maja) po godzinie 15 na ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze doszło do kolizji z udziałem motocyklistki i kierującego samochodem osobowym.

PZW Kamienna Góra "Miasto"

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Kamienna Góra "Miasto" zaprasza na spinningowe mistrzostwa koła w kategorii senior.

Leszczyniec - straż pożarna

Dzisiaj (sobota, 25 maja) w Leszczyńcu strażacy zorganizowali zabawy dla dzieci. W ten sposób zachęcali do wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Kolejka 25 - 25-26 maja

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku