aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. via relacja video z sesji

Radni Lubawki rozważali dzisiaj (czwartek, 24 września) przekazanie budynku byłej szkoły przy ul. Bocznej w Lubawce do TBS-u.

Kolejka 10 - 26-27 września

Kolejka 8 - 26-27 września

Kolejka 8 - 26-27 września

Kolejka 6 - 26-27 września

grafika UM Kamienna Góra

Rybnik poinformował dzisiaj, że nowe logo Kamiennej Góry to kopia Systemu Identyfikacji Wizualnej miasta Rybnik, który funkcjonuje od 2018 roku. Z zarzutami nie zgadza się rzecznik Kamiennej Góry.

Kamienna Góra, Cyklofiesta

Planowana na najbliższą sobotę (26 września) Cyklofiesta została odwołana.

Krzeszów, Kino za Rogiem

Kino działa przy Domu Kultury w Krzeszowie. Tel. 75 610 60 15.

Krzysztof Mróz

Senator Krzysztof Mróz zachęcał dzisiaj (środa, 23 września) do zgłaszania chęci budowy masztu z biało-czerwoną flagą. Akcja to inicjatywa premiera z okazji setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej.

senator Krzysztof Mróz

Okręg jeleniogórsko-legnicki, którego częścią jest powiat kamiennogórski, będzie miał nowego posła, poinformował podczas dzisiejszej (środa, 23 września) konferencji senator Krzysztof Mróz.

Uniemyśl, amulet

W najbliższą sobotę (26 września) odbędzie się kolejny Dzień św. Mateusza. W tym roku impreza odbywać się będzie w cieniu epidemii, stąd tematy wykładów i warsztatów.

Wałbrzych, Stara Kopalnia

W dniach 26-27 września od godziny 12.00 na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się Food Truck Party.

szlaki konne

Stowarzyszenie Doliny Zadrny we współpracy z lokalnymi przodownikami turystyki jeździeckiej i Ośrodkiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej KONIEWO, zakończyło realizację projektu odnawiania szlaków konnych przebiegających przez teren powiatu kamiennogórskiego. Pomalowano od nowa już prawie 115 km szlaku. W Dębrzniku, skąd zaczynają się szlaki konne, w dawnym parku przypałacowym, przez który przebiega trasa, powstało nasadzenie nowych drzew i krzewów. Teren został uporządkowany, a znajdujące się na jego terenie pomniki przyrody zyskały tablice informacyjne.

arimrChcesz potwierdzić lub założyć Profil Zaufany? Możesz uczynić to także w placówkach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

fot. użyczone

W weekend odbyło się XVII Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza. Trasę o długości ok. 137 km pokonywali również kamiennogózanie.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA