aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UKS Debiut Przedwojów

Dzisiaj (niedziela, 20 stycznia) rozegrana został siódma runda III Dolnośląskiej Ligi Szachowej. W rozgrywkach uczestniczy UKS Debiut Przedwojów.

Sasha Boole

Dzisiaj (niedziela, 20 stycznia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił Sasha Boole. Ukraiński wykonawca jest w trakcie trasy koncertowej po Polsce, Holandii i Niemczech.

Chełmsko Śląskie - #muremzaowsiakiem

Mieszkańcy Chełmska Śląskiego i okolic przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #muremzaowsiakiem . Tydzień po 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie spotkali się i wysłali Światełko do nieba.

Lubawka - światełko do nieba

Lubawski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizował dzisiaj (niedziela, 20 stycznia) spotkanie, podczas którego uczczono pamięć tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza oraz wsparto decyzję Jurka Owsiaka o powrocie do zarządu fundacji WOŚP-u.

Przed południem rozegrany zostało część biegów ze startu wspólnego w rozgrywanych w Dusznikach Zdroju zawodach z cyklu Celuj w Igrzyska. Wśród startujących biathlonistów za zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Aktualizacja 17:10

AMS „Mini Volley”

Wczoraj (sobota, 19 stycznia) zawodnicy AMS „Mini Volley” wzięli udział w I Turnieju Eliminacyjnym KINDER+ SPORT w kategorii „dwójek” chłopców.

zszio Miesięcznik Perspektywy opublikował ranking techników. Wśród ocenionych szkół jest ZSZiO w Kamiennej Górze.

Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) w Dusznikach Zdrój rozegrane zostały biathlonowe sprinty. Start zaliczany był do cyklu Celuj w igrzyska. Kolejne zwycięstwa odnieśli biathloniści MUKN Pod Stróżą Miszkowice.

Krzeszów- Festiwal Trzech Kultur

Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) w Krzeszowie odbył się Festiwal Trzech Kultur - przegląd grup jasełkowych i kolędniczych. Artyści zaprezentowali się na scenie w Domu Kultury.

Kamienna Góra - Górnik Cup Orlik

Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) sala sportowa Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze gościła młodych piłkarzy. Górnik Wałbrzych zorganizował turniej dla dzieci z rocznika 2008 i młodszych.

Pisarzowice - przekazanie wozu dla OSP

Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) w Pisarzowicach odbyło się poświęcenie nowego średniego wozu, który miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej odebrała w grudniu 2018 roku.

Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 19 stycznia) w południe grupa mieszkańców Kamiennej Góry i okolic zgromadziła się w Parku Miejskim w Kamiennej Górze.

MOS Kamienna Góra

Reprezentacje trzech szkół uczestniczyły dzisiaj (piątek, 18 stycznia) w powiatowym finale Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt. Turniej rozegrany został w Lubawce.

PTTK Kamienna Góra

Oddział "Ziemi Kamiennogórskiej" Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego zaprasza do udziału w cyklu pieszych wypraw organizowanych w ramach 46. Rajdu Zimowego.

łącznik ul. Ks. Bolka I i Wałbrzyskiej - fot. archiwum - grudzień 2017

Wczoraj (czwartek, 17 stycznia) miasta Kamienna Góra ogłosiło kilka przetargów dotyczących miejskich dróg.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim