aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. https://www.paulinamoffitt.com

W zbliżającym się tygodniu. z mieszkańcami gminy Lubawka spotka się Paulina Moffitt. Podczas potkań promować będzie książkę "Wszystko czego pragniesz..."

Odnalazłem Siebie - Damian Szuler Lesiuk

Damian Szuler Lesiuk prezentuje kolejne utwory. Pochodzący z Kamiennej Góry muzyk tym razem dzieli się uczuciami związanymi z matką.

W kończącym się tygodniu w Białce Tatrzańskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich.

Dzisiaj (sobota, 17 marca) w Jakuszycach odbył się przedostatni bieg zaliczany do cyklu Bieg na Igrzyska. Zawodnicy rywalizowali stylem klasycznym ze startu wspólnego.

zbliżają się święta

Jeden z naszych czytelników przysłał zdjęcia dokumentujące przygotowania do świąt.

Lubawka - halowy turniej piłki nożnej

Dzisiaj (sobota, 17 marca) w Lubawce odbył się halowy turniej piłki nożnej.

Kamiennogórskie starostwo opublikowało wyniki konkursu na realizację zadań publicznych w 2018 rok. Z tych pieniędzy korzystają m.in. klubu sportowe.

Krzeszów - fot. Janusz Piechowicz

W piątek (16 marca) odbyła się kolejna Ekstremalna Droga Krzyżowa organizowana w parafii Matki Bożej Różańcowej. Tym razem ks. Paweł Adres z ponad 60-osobową grupą udał się na kalwarię w Krzeszowie.

Piłkarki Dragona Miszkowice uczestniczyły w V Wiosennym Turnieju w Piłce Nożnej Kobiet o puchar Szefa Banderozy w Głuchołazach.

policjaW czwartek (15 marca) policjanci z Marciszowa zatrzymali dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.

fot. policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci uczą nawet najmniejsze dzieci właściwego zachowania. W tym tygodniu odwiedzili żłobek w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - koncert - Believe

Believe wystąpił w Kamiennej Górze. Kamiennogórskie Centrum Kultury zaprosiło w piątkowy wieczór (16 marca 2018) wielbicieli progresywnego rocka do auli liceum.

Młodzieżowa Liga Piłki Siatkowej

Dzisiaj (piątek, 16 marca) rozegrany został trzeci turniej Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkowej. Liga podzielona jest na dwie grupy: jeleniogórską i marciszowską.

Krzeszów - opactwo

Dzisiaj (piątek, 16 marca) rano podczas prac ziemnych przy murze opactwa w Krzeszowie natrafiono na pozostałości po II wojnie światowej.

praca Bernadety Nowak

Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold” w Boguszowie-Gorcach zaprasza na wernisaż wystawy artystów dolnośląskiego oddziału Związku Artystów Plastyków. Wśród wystawionych prac będą dzieła artystów z Kamiennej Góry.