aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - Wilk i Zając na wakacjach

Dzisiaj (niedziela, 12 sierpnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza mali widzowie mogli obejrzeć kolejne przedstawienie z cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał".

Kamienna Góra - Centrum KulturyW najbliższy poniedziałek (23 lipca) odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Wesołe podwórka. Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na podwórko na osiedlu krzeszowskim, przy ul. Tkaczy Śląskich.

W środę (8 sierpnia) Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne Wesołe podwórko. Tym razem zabawy zorganizowane zostaną na placu przy ul. Piastowskiej.

Aktualizacja 9.08.2018

Kamienna Góra - Centrum Kultury - wakacje 2018

Dzisiaj (środa, 11 lipca) na stadionie przy ul. Ściegiennego w Kamiennej Górze odbyły się ostatnie podczas tegorocznych wakacji warsztaty.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał!".

Kamienna Góra - Centrum Kultury - wakacje 2018

Dzisiaj (czwartek, 5 lipca) na stadionie przy ul. Ściegiennego w Kamiennej Górze odbyły się ostatnie letnie warsztaty. Młodzi uczestnicy poznawali życie "robali".

fot. A. Kędzia, wakacje 2018

Dzisiaj (środa, 25 lipca) odbyła się pierwsza wycieczka zaplanowana podczas tegorocznych wakacji przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Wakacje 2018 - Kamienna Góra

Dzisiaj (środa, 4 lipca) na stadionie przy ul. Ściegiennego w Kamiennej Górze odbyły się kolejne warsztaty ceramiczne.

Kamienna Góra - Wesołe podwórka - osiedle krzeszowskie

W zmienionej formule ruszyły dzisiaj (poniedziałek, 23 lipca) Wesołe Podwórka, znana od kilku lat propozycja Centrum Kultury w Kamiennej Górze na wakacje.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

W ramach wakacyjnych propozycji Centrum Kultury w Kamiennej Górze dzisiaj (wtorek, 3 lipca) odbyły się warsztaty pszczelarskie.