aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. wp

Przysłowia, powiedzenia czy sentencje są stale obecne w komunikacji językowej. Wzbogacają mowę, wyrażają to, co ciężko powiedzieć innymi słowami, ale też w wielu przypadkach nie są… prawdziwe. Przykładem “pieniądze szczęścia nie dają”. To prawda, że pomyślności nie da się kupić za żadne, nawet największe pieniądze, ale już spokój, poczucie bezpieczeństwa, marzenia - zdecydowanie tak. Szczególnie zaś to rozumiemy, gdy zaczyna ich brakować…

Rokom - oferta pracy - dekarz blacharz

 

Wielka wyprzedaż rowerów

SOPP Polska

Firma SOPP Polska Sp. z o.o. w Kamiennej Górze zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisko:
- drukarza
- farbiarza

sprzedam

 

fot. wp

Grupa nowoczesnych urządzeń oraz technologii mających za cel usprawnienie i podniesienie wydajności przemysłu – to najkrótsza i najbardziej skonkretyzowana definicja automatyki przemysłowej. Warto dodać, iż zakłady, które decydują się na tego rodzaju rozwiązania odnoszą wiele korzyści.

DCR Kamienna GóraSkładamy gorące podziękowania Pani Iwonie Krawczyk Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego za ogromne zaangażowanie na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji, naszych pacjentów i społeczności lokalnej Powiatu Kamiennogórskiego a także Województwa Dolnośląskiego.
Na wniosek Pani Wicemarszałek Iwony Krawczyk w dniu 28 czerwca br. Sejmik Województwa Dolnośląskiego postanowił Uchwałą nr XLVIII/1663/18 dokonać zmian w planie wydatków budżetowych Województwa Dolnośląskiego w dziale 851 - ochrona zdrowia, w tym w sprawie wniesienia wkładu do spółki prawa handlowego - Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Kamiennej Górze w kwocie 1.700.000 zł.

fot. lh

Niezależnie od tego, czy promujemy koncerty, eventy, książki czy też wydarzenia polityczne lub historyczne a przede wszystkim markę firmy chętnie sięgamy po znaczki metalowe na zamówienie. Takie estetyczne i przykuwające uwagę badziki reklamowe z logotypem są bardzo ważnym elementem promocji, a dzięki nowoczesnemu i estetycznemu wyglądowi świetnie wpisują się w różnego rodzaje stylizacje. Szczególnie młodzież lubi zbierać przypinki reklamowe i eksponować je na przykład na plecakach czy też kurtkach.

Gambit Lubawka

sopp

Firma SOPP Packaging Sp. z o.o. w Kamiennej Górze zatrudni:
- pakowacza wyrobów czekoladowych oraz
- magazyniera - pracownik transportu z obsługą wózka widłowego.

Więcej informacji pod nr tel. 75 645 11 27; 510 093 227, kontakt od poniedziałku do piątku do godz. 16:00.